Prema njegovim riječima, saobraćajnica će biti potpuno spremna za nesmetano odvijanje saobraćaja prije špica ljetnje turističke sezone.
Radulović je precizirao da je na ovoj frekventnoj dionici primorja preostalo da se asfaltira još svega kilometar i 200 metara puta. Kako bi se ispoštovali zacrtani rokovi, nadležni su intenzivirali aktivnosti kineskog izvođača radova sa jasnim ciljem da se do samog početka sezone sve četiri trake budućeg bulevara nađu pod asfaltom.
Ministar je kategorički naglasio da nastavak radova i finalno uređenje dionice neće predstavljati prepreku niti izazivati kolapse tokom turističke sezone. Umjesto višesatnih zastoja koji su godinama mučili vozače na ovom potezu, građani i turisti će ovog ljeta dobiti modernu, brzu i znatno bezbjedniju saobraćajnicu.

Završetak ovog projekta, kako je zaključio Radulović, donijeće dugoročne benefite kroz drastično bolje infrastrukturno povezivanje primorskih opština, olakšavanje svakodnevnog života lokalnog stanovništva, ali i snažan zamajac za cjelokupnu turističku privredu Crne Gore kojoj je brza protočnost saobraćaja na primorskoj magistrali od vitalnog značaja.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!