On je poručio da je riječ o jednom od ključnih razvojnih projekata, naglašavajući da je najvažnije što su radovi konačno počeli.
“Počinjemo projekat Velje brdo, iako su mnogi sumnjali. Ovo je tek početak”, kazao je Spajić.
Ministar prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine Slaven Radunović ocijenio je da je riječ o važnom danu za Crnu Goru.
“Ovo je projekat od koristi za cijelu državu i predstavlja veliki napredak”, rekao je Radunović.

Kako je naveo, izgradnja ovog kompleksa ima za cilj rasterećenje Podgorice i uticaj na smanjenje cijena nekretnina.
Preporučujem mladim parovima i podstanarima da se prijave. Gradićemo onoliko koliko bude potrebno, poručio je Radunović.
Foto: Pobjeda/Dragan Mijatović
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!