Anđušić: Za tri godine dvaput su pali i posvađali se „na paśe obojke“, građani žale za erom Ivana Vukovića!
Politički direktor i poslanik DPS-a Mihailo Anđušić poručio je da su partije koje su preuzele Podgoricu potpuno razorile grad, povukavši oštru paralelu između trenutnog haosa i stabilnosti, stručnosti i vizije koja je odlikovala mandat Ivana Vukovića.
Nakon što je jedan broj građana decenijama legitimno čekao promjenu vlasti u Podgorici, način na koji su nove garniture opravdale to povjerenje je, prema riječima Anđušića, sa ove distance gotovo nevjerovatan. On je istakao da su se vladajuće ekipe u periodu od samo tri godine već dva puta žestoko posvađale same sa sobom, što je dovelo do faktičkog pada vlasti u dva navrata.
„Teško da se više možemo i sjetiti seanse Olivere Injac, a nakon nje i sve ostale muke koja nas je zadesila. Da ne idem redom, od neuspjelih projekata, realizacije budžeta, afera, FK Budućnosti… Suštinski, iza cjelukupne te tirade – nestručnosti, nerada i nedostatka vizije, dominantno stoji borba oko fotelja i interesa koja ih uvijek vuče u sve veću katastrofu“, saopštio je Anđušić u objavi na mreži X.
Jedan broj građana je nekoliko decenija legitimno čekao da se promijeni vlast u Glavnom gradu. U jednom trenutku se to i desilo. Nakon toga, u periodu od samo tri godine, ekipe koje su preuzele odgovornost za upravljanjem našim gradom, dva puta su se posvađale same sa sobom, na… pic.twitter.com/pkRULb1hqV
Podgorica i Crna Gora pred velikim zaokretom i povratkom dostojanstva
Politički direktor DPS-a naglašava da je danas svakom sugrađaninu potpuno jasno šta je Podgorica izgubila, upoređujući aktuelno bezvlašće sa prethodnim periodom. Bez obzira na političke afinitete, Anđušić ističe da je u vrijeme mandata Ivana Vukovića grad svjedočio ozbiljnom radu i stabilnosti, za čim građani sada otvoreno žale.
Ipak, kako zaključuje, stvari se polako vraćaju na svoje mjesto. Poručuje da je trenutni koncept „oburdan još jednom“ i da se grad korak po korak vraća nečemu što je pristojno i stabilno, najavljujući brze promjene koje će i Podgorici i Crnoj Gori vratiti dostojanstvo i ozbiljnost.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!