Renomirana OTP grupa nastaviće uspješno partnerstvo sa Ženskim rukometnim klubom Budućnost, saopšteno je na svečanosti kojoj je prisustvovao i gradonačelnik Podgorice Saša Mujović. On je izrazio veliko zadovoljstvo zbog produžetka saradnje, naglašavajući da je ŽRK Budućnost jedan od najprepoznatljivijih simbola Glavnog grada, te da mu je kao nekome kome je sport važan dio života izuzetna čast što je od samog početka svog mandata pružio punu podršku ovom trofejnom kolektivu.
Mujović je istakao da je prisustvo OTP grupe uz ime podgoričkog kluba od fundamentalnog značaja za stabilnost i budućnost ženskog rukometa u Crnoj Gori. Govoreći o takmičarskim ciljevima za predstojeću sezonu, gradonačelnik je optimistično najavio da Budućnost ima potpuno realne ambicije da se ravnopravno bori i izbori plasman među najbolje ekipe u elitnoj Ligi šampiona.
Posebno je naglašeno da će kompletne pripreme plavo-bijelih za novu sezonu biti organizovane u Podgorici. Mujović je naveo da glavni grad posjeduje sve neophodne, vrhunske uslove za kvalitetan rad i bazične pripreme sportista, iskazavši stopostotnu vjeru u stručni štab i igrački kadar.
Na kraju, gradonačelnik je podsjetio javnost da OTP grupa već duže vrijeme ulaže značajna finansijska sredstva u razvoj sporta na teritoriji Podgorice. Koristeći priliku, on je javno iskazao veliku želju da se ova uspješna sinergija i društveno odgovorno poslovanje u perspektivi dodatno prošire, izrazivši nadu da će OTP grupa u budućnosti postati strateški partner i Fudbalskog kluba Budućnost.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!