Događaj je organizovalo Ministarstvo sporta i mladih, a najmlađi reprezentativci imali su priliku da kroz različite sportske discipline predstave svoje vještine i pokažu potencijal koji crnogorski sport ima u narednim godinama.
Tokom manifestacije istaknuto je da su mladi sportisti najbolji ambasadori države i da je ulaganje u sportsku infrastrukturu i razvoj mladih talenata jedan od važnih prioriteta.
Najavljeno je i da bi Podgorica u narednom periodu mogla dobiti zatvoreni olimpijski bazen, kao i da postoji plan da Crna Gora bude domaćin velikih međunarodnih sportskih takmičenja.
Manifestaciji su prisustvovali predstavnici Vlade, Glavnog grada, sportskih saveza i brojni građani, koji su podržali mlade reprezentativce.
Izvor/Foto: Vlada Crne Gore
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!