Iz gradske uprave saopšteno je da su u završnoj fazi prikupljanja i provjere dokumentacije, nakon čega će biti pokrenuti postupci protiv svih za koje se utvrdi odgovornost u vezi sa izdavanjem dozvole za ovaj objekat.
Stadion „DG arena“ trenutno nije u funkciji jer je inspekcija naložila uklanjanje reflektorskih stubova, nakon što je utvrđeno da je objekat, izgrađen kao privremeni, blokirao dio sistema za odvodnju kanala Mareza.
Zamjenik gradonačelnika Podgorice Boris Spalević ranije je saopštio da je gradska uprava identifikovala osobe koje su izdale privremenu dozvolu i najavio podnošenje krivičnih prijava.
Zbog problema sa stadionom, nedavno je i podgorički fudbalski derbi između Budućnosti i Mladosti morao biti premješten iz Podgorice i odigran u Pljevljima.
Izvor/Foto: Vijesti/Printscreen
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!