Podgorička Budućnost savladala je Jedinstvo 3:2 na stadionu pod Goricom. „Plavi“ su već u prvom poluvremenu napravili veliku prednost golovima Nikolića, Bojovića i Vukanića, a gosti iz Bijelog Polja su u finišu samo ublažili poraz.
Iako su Podgoričani u završnici primili dva gola, uspjeli su da sačuvaju prednost i upišu važna tri boda.
U dobrom ritmu nastavlja i Petrovac, koji je na svom terenu savladao OFK Mladost 3:1. Domaći tim poveo je već u drugom minutu golom Carevića, gosti su izjednačili preko Pejovića, ali su Kordić i Tešović u završnici potvrdili novu pobjedu „nebesko-plavih“.
U ostalim mečevima kola, Sutjeska je ubjedljivo savladala Arsenal 4:1, Dečić je pobijedio Jezero 2:1, dok je Mornar bio bolji od Bokelja 2:1.
Foto: FSCG
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!