188
Vesna Bratić saopštila je da planira da pokrene tužbe, naglašavajući da će njen mobilni uređaj biti upućen na ekspertizu u Švajcarsku.
Kako je navela, pristup telefonu nije omogućila nikome, niti namjerava da ustupi lozinku, uz tvrdnju da postoji sumnja da je uređaj mogao biti neovlašćeno korišćen.
Ova izjava dolazi u trenutku pojačanog interesovanja javnosti za slučaj koji je u posljednje vrijeme izazvao brojne reakcije, a Bratić poručuje da će kroz pravne mehanizme pokušati da zaštiti svoja prava.
Izvor: IN4S
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!