Mještani tvrde da su svi saslušani povodom ovog incidenta i poručuju da su spremni i na poligrafsko testiranje kako bi dokazali da nemaju veze sa tim događajem.
Dimitrije Raičković kazao je da su napravili pauzu u protestima kako bi institucije odradile svoj dio posla, ali da sada očekuju konkretne odgovore.
„Očekujemo da se kaže ko je to uradio i da se saslušaju i oni koji su odmah optužili mještane“, poručio je Raičković, aludirajući na izjave gradonačelnika Saše Mujovića i direktora Vodovoda Aleksandra Nišavića.
Sličan stav iznio je i mještanin Peđa Stojanović, koji je naglasio da je nedopustivo da se krivica pripisuje cijelom naselju bez dokaza.
„Svi smo saslušani i spremni smo na poligraf. Tražimo da se utvrdi ko je odgovoran“, kazao je Stojanović, dodajući da će o daljim koracima javnost biti blagovremeno obaviještena.
Izvor/Foto: Dan
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!