Zbog vaskršnjih praznika, linijski prevoz u Glavnom gradu biće prilagođen neradnim danima. Prema zvaničnom saopštenju preduzeća Gradski prevoz, u periodu od Velikog petka (10. aprila) do ponedjeljka (13. aprila), autobusi na svim gradskim i prigradskim linijama saobraćaće po nedjeljnom redu vožnje. Normalizacija saobraćaja i povratak na redovni, ustaljeni raspored očekuje se od utorka, 14. aprila.
Osim promjena u frekvenciji polazaka, doći će i do izmjena u radu administrativnih službi. Šalter u zgradi Skupštine Glavnog grada biće zatvoren tokom četiri praznična dana. Svi korisnici koji trebaju produžiti mjesečne karte ili dobiti informacije o uslugama, to će moći da učine od 14. aprila, kada šalter nastavlja sa radom po redovnom radnom vremenu.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!