Osamdesetpetogodišnji muškarac iz Bijelog Polja uhapšen je zbog sumnje da je ubio svoju vršnjakinju i suprugu, nakon čega je smješten na odjeljenje psihijatrije u bjelopoljskoj bolnici.
Tragedija je otkrivena sat vremena nakon ponoći, kada je dežurna služba bolnice prijavila policiji da je u bjelopoljskom naselju Rasovo najvjerovatnije došlo do ubistva i pokušaja samoubistva. Prema saznanjima “Vijesti” iz Uprave policije, sumnja se da je osumnjičeni supruzi ubrizgao veliku dozu insulina, što je dovelo do fatalnog ishoda.
Tijelo stradale žene upućeno je na obdukciju kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti, dok su iz Višeg državnog tužilaštva potvrdili da je u toku saslušanje osumnjičenog u sklopu istrage koja treba da rasvijetli sve okolnosti ovog zločina.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!