Mitropolit crnogorsko-primorski Srpske pravoslavne crkve Joanikije sa sveštenstvom je jutros služio Vaskršnju arhijerejsku liturgiju u Hramu Hristovog Vaskrsenja u Podgorici, uz prisustvo vjernika.
U podgoričkom hramu našli su se, kako prenosi Media Biro, predstavnici najznačajnijih državnih funkcija, među kojima su premijer Milojko Spajić i predsjednik Skupštine Andrija Mandić sa suprugama.