Kako je saopšteno iz Uprave policije, sumnja se da su dvojica maloljetnika juče polomila staklo na ulaznim vratima objekta, nakon čega su ušli unutra i fizičkom snagom odvalili sef iz kojeg su otuđili skoro 1.200 eura.
Nakon izvršenja krivičnog djela udaljili su se u nepoznatom pravcu, ali je policija, preduzimajući intenzivne aktivnosti, ubrzo identifikovala i locirala osumnjičene.
Jedan od maloljetnika je lišen slobode i biće priveden tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici zbog sumnje da je izvršio krivično djelo teška krađa.
Protiv drugog šesnaestogodišnjaka, koji je ranije lišen slobode zbog krivičnog djela iz oblasti zloupotrebe droga, podnijeta je krivična prijava u redovnom postupku.
Foto: Uprava policije
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!