Karađorđev park u znaku proljeća: Počela manifestacija „Cvijeće i proljeće“
U Karađorđevom parku počela je manifestacija „Cvijeće i proljeće“ u organizaciji gradskog preduzeća Zelenilo, koja je okupila brojne građane i ljubitelje prirode.
Posjetioci imaju priliku da uživaju u bogatom sadržaju – od cvjetnih instalacija i romantičnih kutaka za fotografisanje, do prodajnog štanda sa ukrasnim biljem iz domaće proizvodnje, uz stručne savjete za njegovanje biljaka.
Poseban program pripremljen je i za najmlađe, koji kroz eko radionice imaju priliku da se zabave i nauče više o prirodi i očuvanju životne sredine.
Manifestaciju je otvorio mladi violonista Gleb Gončarov, učenik Srednje muzičke škole „Andre Navara“, čime je uz muziku i lijepo raspoloženje simbolično obilježen dolazak proljeća.
Izvor/Foto: RTV Podgorica
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!