Povodom predstojećih praznika, Uprava policije najavila je privremenu izmjenu režima saobraćaja na dionici od manastira Ostrog prema manastiru Ždrebaonik. Saobraćaj će na ovom putnom pravcu biti preusmjeren iz dvosmjernog u jednosmjerni za sve vrste vozila, a ova odluka stupa na snagu u ponedjeljak, 11. maja, od 9 časova i važiće sve do utorka, 12. maja, do 19 časova.
Za red i sigurnost na ovoj dionici biće zaduženi službenici Odjeljenja bezbjednosti Danilovgrad, koji će aktivno regulisati i usmjeravati kretanje vozila kako bi se spriječile gužve i osigurala maksimalna bezbjednost svih učesnika. Iz policije apeluju na građane da striktno poštuju postavljenu signalizaciju i naredbe službenika na terenu, uz molbu da svoja putovanja planiraju u skladu sa navedenim terminima i privremenom regulacijom.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!