Podgorički tim je dobro otvorio utakmicu i u prvoj četvrtini imao devet poena prednosti, ali je domaćin do kraja prvog poluvremena uspio da preokrene i napravi isti plus.
Beč je u trećoj četvrtini stekao i 14 poena prednosti, ali je SC Derbi uspio da se vrati u meč. U finišu trećeg i na početku posljednjeg perioda Podgoričani su prišli na samo minus jedan (67:66).
Ipak, to je bio maksimum ekipe Petra Mijovića, jer je domaći tim novom serijom ponovo pobjegao i riješio pitanje pobjednika.
Najefikasniji u redovima SC Derbija bio je Aleksa Ilić sa 22 poena. Zoran Vučeljić je dodao 14, dok je Matic Rebec upisao 12 poena i osam asistencija.SC Derbi naredni meč igra u četvrtak protiv Ilirije.
Foto: ABA liga
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!