24
Meč, koji je odigran u Zenici, riješen je praktično već u prvom poluvremenu. „Plavi” su odigrali izuzetno loše u uvodne dvije četvrtine, što se najbolje ogledalo u činjenici da je crnogorski šampion na odmor otišao sa ogromnih 23 poena zaostatka. U nastavku susreta podgorički tim je uspio samo da ublaži poraz, ali ne i da ugrozi trijumf raspoloženog domaćina.
Druga utakmica polufinalne serije, koja se igra na dvije dobijene pobjede, na programu je u ponedjeljak u dvorani „Morača”, gdje će Budućnost tražiti popravni ispit i majstoricu.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!