103
Iz URA-e su reagovali nakon rasprave u Skupštini Crne Gore, navodeći da poslanici vlasti nijesu podržali inicijative koje bi dovele do poboljšanja položaja penzionera i radnika koji su, prema njihovim riječima, oštećeni tokom tranzicionog perioda.
U toj partiji tvrde da je vladajuća većina odbila rješenja koja su mogla da doprinesu povećanju penzija i da pruže satisfakciju radnicima koji su ostali bez svojih prava.
URA je poručila da će nastaviti da insistira na mjerama koje se odnose na unapređenje socijalnog položaja penzionera i radnika, ističući da su takve inicijative neophodne kako bi se ispravile dugogodišnje nepravde prema građanima.
Izvor/Foto: Dan/GP URA
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!