26
Kako je zvanično saopšteno iz kabineta gradonačelnika Glavnog grada, ključni povod za organizovanje ovog susreta je formalizacija ranijih dogovora i preciziranje daljih koraka koji se odnose na realizaciju različitih projekata na području Botuna. Sastanak, koji je zakazan za sjutra sa početkom u 12 časova, predstavlja nastavak dijaloga između gradske uprave i lokalne zajednice u cilju rješavanja tekućih pitanja i unapređenja infrastrukture u ovom dijelu Podgorice.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!