Perić je istakao da je u političkom diskursu postalo važnije ko potpisuje neki predlog, nego šta taj model i konkretna politika donose građanima Podgorice.
”Jedni tvrde da sam spavač, drugi da sam čovjek BIA-e, treći da iza mene stoji ANB… i tako redom. Što je etiketa apsurdnija, to se češće koristi. Ali nijedna od tih priča ne odgovara na suštinsko pitanje: da li je model koji smo predložili dobar ili nije? Ako smatrate da je loš, recite šta nudite bolje? Preslaganje političkih dilova”, naveo je Perić u svojoj objavi na društvenoj mreži X.
Lider Preokreta je zaključio da apsurdne optužbe i etiketiranja služe isključivo kao paravan za izbjegavanje suštinske rasprave o rješenjima za grad i kao alternativa ponudi boljih političkih programa, svodeći se na kraju samo na ponovno preslaganje političkih dilova.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!