24
Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić razgovarao je sa ambasadorom Grčke o odnosima dvije države i mogućnostima za njihovo dodatno unapređenje.
Tokom sastanka naglašeno je da Crna Gora i Grčka njeguju tradicionalno dobre i prijateljske odnose, uz obostranu spremnost za jačanje saradnje u različitim oblastima.
Sagovornici su istakli značaj političkog dijaloga i nastavka saradnje na regionalnom i međunarodnom planu.
Ovakvi susreti ocijenjeni su kao važni za dalji razvoj bilateralnih odnosa i jačanje partnerstva između dvije države.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!