Krivokapić je ovo saopštio tokom učešća na konferenciji „20 godina Bošnjačke stranke i nezavisne Crne Gore”, koju je u Podgorici organizovala ta politička partija. Govoreći kao jedan od panelista, on je odao priznanje manjinskim narodima u Crnoj Gori, naglašavajući da su upravo oni istorijski prvi znali i prepoznali šta je njihova država, pa tek onda svi ostali.
Komentarišući trenutne političke prilike, sastav Vlade i evropske integracije Crne Gore, Krivokapić je poslao jasnu političku poruku istakavši da unutar vladajuće koalicije jedino Bošnjačka stranka posjeduje istinski evropski kapacitet i ideologiju. Ova izjava bivšeg lidera SDP-a i dugogodišnjeg šefa parlamenta privukla je veliku pažnju javnosti, s obzirom na oštre debate koje se u kontinuitetu vode oko evropskog kursa i političkog profila ostalih konstituenata izvršne vlasti.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!