Sinoćnji koncert privukao je ogroman broj posjetilaca svih generacija koji su prostor ispred „Banje“ ispunili do posljednjeg mjesta. Bend Stereo Deficit opravdao je status jednog od najboljih regionalnih tribute sastava, donoseći autentičan zvuk i energiju čuvenih “Majmuna”.

Veče je od samog starta proteklo u znaku kvalitetne rock muzike i odličnog raspoloženja, a sjajna interakcija između benda i publike stvorila je atmosferu koja će se dugo pamtiti. Organizatori su uputili veliku zahvalnost svima koji su bili dio ovog muzičkog događaja i svojom energijom uveličali otvaranje manifestacije.

Bogat program se nastavlja već narednih dana
Ovaj koncert bio je samo uvertira u ono što Podgoričane i goste glavnog grada očekuje tokom predstojećih mjeseci. Podgoričko kulturno ljeto i ove sezone donosi izuzetno bogat i žanrovski raznovrstan program.
Već narednih dana publiku očekuju novi koncerti, pozorišne predstave, književne večeri i brojni drugi multimedijalni sadržaji na prepoznatljivim lokacijama širom Podgorice.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!