Službenici podgoričke saobraćajne policije uspješno su locirali i lišili slobode dvadesetdvogodišnjeg N. Č. nakon što je svojom neodgovornom vožnjom direktno ugrozio sigurnost ostalih učesnika u saobraćaju. Akcija je uslijedila nakon hitne prijave savjesnih građana koji su policiji ukazali na opasno ponašanje vozača na gradskim saobraćajnicama.
Tokom sprovođenja službenih mjera i radnji, policijski službenici su zaustavili vozilo marke “Audi” podgoričkih registarskih oznaka i izvršili kontrolu vozača. Alkotestiranjem je utvrđeno da je mladić upravljao automobilom u stanju teške alkoholisanosti, sa koncentracijom od čak 1,77 g/kg alkohola u organizmu. On je odmah isključen iz saobraćaja i uhapšen na licu mjesta.
Osim same prijave, Odjeljenju bezbjednosti Podgorica dostavljen je i video-snimak koji služi kao materijalni dokaz nesavjesne vožnje. Snimak jasno bilježi rizične manevre ulicama Podgorice kojima je N. Č. pokazao potpuno odsustvo brige za živote drugih ljudi. Zbog počinjenih teških prekršaja, imenovani je priveden Sudu za prekršaje u Podgorici na dalju nadležnost i odlučivanje o sankciji.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!