Službenici kotorske policije uhapsili su sugrađane L.V. (22) i L.P. (18) zbog sumnje da su u dva navrata ukrali više od 1.300 litara nafte od dva različita preduzeća, saopšteno je iz Uprave policije.
Sumnja se da su dvojica mladića krivična djela počinila u Kotoru, dva dana zaredom. Prema navodima policije, oni su sredinom maja prvo pretočili i otuđili 330 litara nafte iz autobusa jedne autoprevozničke firme. Već narednog dana, njihova meta je bila građevinska firma, iz čijih su kamiona, kako se sumnja, odnijeli oko 1.000 litara goriva.
Efikasnom reakcijom kotorske policije, osumnjičeni su identifikovani u kratkom roku, svega dan nakon izvršenja druge krađe. Oni su locirani i lišeni slobode, a u zakonskom roku biće privedeni državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru uz odgovarajuću krivičnu prijavu.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!