U naselju Zagorič u Podgorica u toku su radovi na izgradnji nove pristupne saobraćajnice, saopšteno je iz Glavni grad Podgorica.
Kako navode iz gradske uprave, do sada su izvedene hidrotehničke instalacije koje obuhvataju atmosfersku i fekalnu kanalizaciju, kao i vodovodnu mrežu sa pratećim oknima. Trenutno su u toku radovi na izgradnji upojnog bunara.
Takođe je izgrađena i telekomunikaciona kanalizacija, čime su stvoreni uslovi za modernu telekomunikacionu infrastrukturu u ovom dijelu grada.
Na lokaciji su postavljene i podzemne instalacije javne rasvjete sa temeljima za stubove, što će omogućiti bezbjednije kretanje i bolju osvijetljenost buduće saobraćajnice.
Iz Glavnog grada poručuju da će završetkom radova stanovnici ovog dijela Podgorice dobiti kvalitetniju saobraćajnu povezanost i unaprijeđenu komunalnu infrastrukturu.
Izvor/Foto: Glavni grad Podgorica/screenshot
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!