Rad izabranih doktora za odrasle i djecu na teritoriji Podgorice obavljaće se isključivo u zdravstvenom objektu „Blok V“ u dvije smjene – od 07:00 do 14:00h i od 14:00 do 21:00h. U istom terminu (07:00–21:00h) radiće i Centar za laboratorijsku dijagnostiku u Bloku V, dok će se uzorkovanje u kućnim uslovima obaviti u petak, 1. maja.
U zdravstvenim objektima „Tuzi“ i „Golubovci“ (Zeta), izabrani doktori za odrasle biće dostupni građanima u terminu od 07:00 do 15:00h.
Jedinica za patronažu radiće po ustaljenom rasporedu. Nalozi će se primati u objektu „Blok V“ od 07:00 do 19:00h, a u istom terminu će se terapija, po nalogu ljekara, sprovoditi svakodnevno u stanovima pacijenata. Iz Doma zdravlja su svim građanima čestitali praznik uz podsjetnik da brinu o svom zdravlju.
Šta misliš?
Podijelite reakciju ili ostavite komentar - želimo da čujemo Vaše mišljenje!