Ćulafić: Podgoričani plaćaju 33 odsto veće račune za odvoz otpada
Odbornik Demokratske partije socijalista u Skupštini Glavnog grada Stefan Ćulafić saopštio je da Podgoričani od prošlog mjeseca plaćaju 33 odsto veće račune za deponovanje i odvoz otpada.
Ćulafić je na mreži Iks objavio fotografije iz podgoričkog naselja Siti kvart, uz ironičan komentar da je „sve čisto kao u aferi Kamenolom“. On je poručio da, ukoliko građani negdje vide smeće, „zažmure, duboko udahnu i produže“.
Odbornik DPS-a je tom prilikom kritikovao stanje čistoće u gradu, navodeći da građani istovremeno plaćaju znatno veće račune za komunalne usluge.
Podgoričani od prošlog mjeseca plaćaju 33% veće račune za deponovanje i odvoz otpada.
Siti kvart, danas.
Sve je čisto kao u aferi “Kamenolom” – samo nemojte kritikovati da ne biste nekog stavili na optuženičku klupu, a ako dje vidite smeće zažmurite, udahnite duboko i prodjite. pic.twitter.com/66EpykRGtY